Krwistoczerwone, rubinowe, z odcieniem złocistej pomarańczy – mimo, że wszystkie wyglądają tak samo, bystry umysł dostrzeże, iż każdy kwiat różni się od siebie drobnymi detalami. Mowa tu oczywiście o bajecznych makach dziko rosnących. Maki to kwiaty chociaż polne, budzą uśmiech na twarzy i sprawiają radość w sercu. Chyba każdy z nas widział przynajmniej raz w życiu czerwone pole, pokryte niezliczoną ilością maków.

Maki - obrazy na płótnie, fototapety z pejzażami pełnymi maków
Pole czerwonych maków o zachodzie słońca

Z czym kojarzą nam się pola czerwonych maków. Niewątpliwie z dzieciństwem, błogim leniuchowaniem, zabawą na świeżym powietrzu, a także czasem wolnym. Czym więcej pracujemy, tym mniej chwil zostaje nam na odpoczynek – na przechadzanie się wśród polnych kwiatów.

Czerwone pole maków w porannej mgle
Czerwone pole maków w porannej mgle

Niewielu z nas wie, że maki nazywane są również kwiatami romantyków. Ich czerwona barwa od zalania dziejów przyciąga marzycieli. Maki uznawane są również za rośliny „życia i śmierci” – potrafią leczyć, a jednocześnie zabijać. Nic dziwnego, że do dziś budzą szereg emocji – fascynują i przerażają. Można śmiało stwierdzić, że maki to jedne z najpiękniejszych czerwonych kwiatów, jakie spotkaliśmy

Pole maków o zachodzi słońca - obrazy i fototapety na ścianę
Pole maków o zachodzi słońca

Pejzaż z makami doskonale sprawdzą się w każdym domu. Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na hodowlę tych wyjątkowych kwiatów, mogą zapoznać się z naszą wyjątkową kolekcją wysokiej jakości obrazów drukowanych na płótnie. Przedstawiamy Państwu fotoobrazy na płótnie oraz fototapety na wymiar, których motywem przewodnim są własne pola bajecznych, czerwonych maków. Tego typu pejzaż doskonale sprawdzi się sypialni, urozmaici wnętrze salonu bądź doda niepowtarzalnego charakteru kuchni.

Pejzaż z polem czerwonych maków
Pejzaż z polem czerwonych maków i pieknymi chmurakmi

Obrazy przedstawiające pejzaże czerwone pola maków są na swój sposób bardzo uniwersalne. Oznacza to, iż fototapety czy obrazy na ścianę z tym właśnie motywem, możemy podarować naszym bliskim, znajomym czy też współpracownikom.Stylowy, a zarazem wysokojakościowy obraz, sprawdzi się, jako urodzinowy bądź świąteczny podarek. Gwarantujemy, że tego typu drobiazg wzbudzi szczery uśmiech u osoby obdarowanej.