Krwistoczerwone, rubinowe, z odcieniem złocistej pomarańczy – mimo, że wszystkie wyglądają tak samo, bystry umysł dostrzeże, iż każdy kwiat różni się od siebie drobnymi detalami. Mowa tu oczywiście o bajecznych makach dziko rosnących. Maki to kwiaty chociaż polne, budzą uśmiech na twarzy i sprawiają radość w sercu. Chyba każdy z nas widział przynajmniej raz w życiu czerwone pole, pokryte niezliczoną ilością maków.

Pole czerwonych maków o zachodzie słońca

Z czym kojarzą nam się pola czerwonych maków. Niewątpliwie z dzieciństwem, błogim leniuchowaniem, zabawą na świeżym powietrzu, a także czasem wolnym. Czym więcej pracujemy, tym mniej chwil zostaje nam na odpoczynek – na przechadzanie się wśród polnych kwiatów.

Czerwone pole maków w porannej mgle
Czerwone pole maków w porannej mgle

Niewielu z nas wie, że maki nazywane są również kwiatami romantyków. Ich czerwona barwa od zalania dziejów przyciąga marzycieli. Maki uznawane są również za rośliny „życia i śmierci” – potrafią leczyć, a jednocześnie zabijać. Nic dziwnego, że do dziś budzą szereg emocji – fascynują i przerażają. Można śmiało stwierdzić, że maki to jedne z najpiękniejszych czerwonych kwiatów, jakie spotkaliśmy

Pole maków o zachodzi słońca - obrazy i fototapety na ścianę
Pole maków o zachodzi słońca

Pejzaż z makami doskonale sprawdzą się w każdym domu. Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na hodowlę tych wyjątkowych kwiatów, mogą zapoznać się z naszą wyjątkową kolekcją wysokiej jakości obrazów drukowanych na płótnie. Przedstawiamy Państwu fotoobrazy na płótnie oraz fototapety na wymiar, których motywem przewodnim są własne pola bajecznych, czerwonych maków. Tego typu obrazy z kwiatami doskonale sprawdzą się sypialni, urozmaicą wnętrze salonu bądź dodadzą niepowtarzalnego charakteru kuchni.

Pejzaż z polem czerwonych maków
Pejzaż z polem czerwonych maków i pieknymi chmurakmi

Obrazy przedstawiające pejzaże czerwone pola maków są na swój sposób bardzo uniwersalne. Oznacza to, iż fototapety czy obrazy na ścianę z tym właśnie motywem, możemy podarować naszym bliskim, znajomym czy też współpracownikom.Stylowy, a zarazem wysokojakościowy obraz, sprawdzi się, jako urodzinowy bądź świąteczny podarek. Gwarantujemy, że tego typu drobiazg wzbudzi szczery uśmiech u osoby obdarowanej.

5/5 - (3 votes)