Istnieje tysiące pomysłów na piękne, stylowe dekoracje salonu bądź pokoju dziennego. Możemy pokusić się o kupno zasłon ze zdobieniami, koronkowych serwetek, ażurowego nakrycia sofy. Nie da się ukryć, że każdy z tych pomysłów, chociaż do zrealizowania, nie każdemu przypadnie do gustu. Ręcznie zdobione tkaniny są niezwykle drogie. Ciężko również dopasować do siebie poszczególne elementy, by nie wyglądały one tandetnie i kiczowato.

Obrazy na ścianę, które dodadzą stylu Twoim wnętrzom

Co zrobić, by nasz salon (najbardziej reprezentatywna część domu) czy pokój dzienny wyglądał modnie, a zarazem stylowo? Odpowiedzią na to pytanie są nowoczesne obrazy na ścianę.

Obrazy na ścianę - Navagio plaża, Zakynthos, Grecja
Obrazy na ścianę – Navagio plaża, Zakynthos, Grecja

Obrazy na ścianę to wspaniała dekoracja, która nie tylko przyozdobi pomieszczenie, ale również nada mu niepowtarzalnego charakteru. Warto zauważyć, że obraz drukowany na płótnie pozwala nam na swojego rodzaju dowolność. Możemy sami zdecydować, jaki rozmiar czy motyw chcemy. Możemy pokusić się o design z fauną i florą w tle bądź na coś bardziej nowoczesnego – abstrakcję. Czy obraz to lepsza propozycja, aniżeli inne pokojowe dekoracje? Niewątpliwie tak. Opcja ta pozwala nam zaoszczędzić niemałe pieniądze, a jednocześnie stworzyć coś wyjątkowego, co zachwyci zarówno domowników jak i gości.

Nowoczesne obrazy - Kolorowe kropelki rosy na dmuchawcu
Nowoczesne obrazy – Kolorowe kropelki rosy na dmuchawcu

Czy nowoczesne obrazy na ścianę sprawdzą się również w innych pomieszczeniach? Oczywiście, że tak! Marzy Ci się motyw morski w łazience, wyjątkowy pejzaż w sypialni bądź kubek gorącej kawy na ścianie w kuchni? Teraz bez trudu możesz zrealizować swoje pragnienia. Nie musisz być koneserem sztuki – obrazy mogą przedstawiać nasze głęboko skrywane emocje i uczucia bądź coś bardziej przyziemnego np. hobby, a także symbolizować jakieś ważne wydarzenie z naszego życia.

Nowoczesne obrazy na ścianę
Nowoczesne obrazy na ścianę – Nowy Jork

Nowoczesne obrazy na ścianę stanowią stylową dekorację. Decydując się na ten niewielki element, automatycznie pozbywasz się problemu z zakupem innych ozdób. Po co bawić się w upiększanie czegoś, co jest już piękne? Jeden obraz sprawi, że Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania.

5/5 - (3 votes)