Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że istnieje specjalna fototapeta na wymiar dedykowana do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności np. do łazienki.

Dlaczego warto wybrać właśnie tą dekorację? Fototapety do łazienki wykonane są ze specjalnych materiałów bezpiecznych dla naszego zdrowia. Oznacza to, że możemy zdecydować się na ten ozdobnik nawet posiadając w domu dzieci. Jako, ze są one drukowane, woń farby jest niemal niewyczuwalna. Fototapety do łazienki wykonane są z wodoodpornych wytrzymałych materiałów.

Fototapeta do łazienki
Fototapeta do łazienki – Wschód słońca nad morzem

Nie da się ukryć, że obrazy w łazience narażone są na stosunkowo szybkie zmiany temperatury, zalanie, zaparowanie, a nawet na ubrudzenie (np. szminką).

Wodoodporne laminowane fototapety do łazienki

Dekoracje te są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nie tracą nasycenia kolorystycznego, nawet przy wzmożonej eksploatacji pomieszczenia. Jesteśmy pewni, że przy zachowaniu minimum odporności fototapeta w łazience posłuży nam przez długi czas.

Fototapety do łazienki - kolorowa rafa koralowa
Fototapeta do łazienki – Rafa koralowa

W łazience sprawdzą się stosunkowo delikatne tapety, które zawierają jak najmniej szczegółów i detali. Proste wzornictwo sprawi, że pokój kąpielowy stanie się dla nas swojego rodzaju miejscem odpoczynku. Odpowiednio dobrany obraz pozwoli nam nawet zamienić w łazienkę w nasze małe, prywatne SPA. Laminat chroni druk przed wodą, parą wodną oraz działaniem innych środków (np. perfum).

Fototapeta do łazienki - Wschód słońca nad Morzem Bałtyckim
Fototapeta do łazienki – Wschód słońca nad Morzem Bałtyckim

Do łazienki doskonale pasują tapety nastrojowe, nawiązujące swoim motywem do wody, morza, wakacji w tropikach, a także ciepła i światła. Możemy pokusić się o prosty motyw księżyca, świecę na tle olejków i kadzideł, wzorzysty piasek, morskie fale, wschody słońca. Możemy pokusić się również o foto tapety z motywem kwiatowym: czerwone maki, białe lilie, urocze storczyki. Do nowoczesnych pomieszczeń polecamy fototapety składające się z deseni. Przykładem mogą być tutaj kamienie zwilżone przez morskie fale, pędy bambusa czy płomienie świecy.

Fototapeta do łazienki z wodospadem

Fototapeta na wymiar w łazience niewątpliwie zamieni nudne, standardowe wnętrze w niepowtarzalny pokój kąpielowy.

Więcej zdjęć znajdziesz na stronie sklepu Fototapety – BajeczneObrazy.pl

5/5 - (3 votes)