Jeden łyk aromatycznej kawy na śniadanie i szarość dnia nabiera kolorów. Co wyjątkowego kryje w sobie ten napój, że wielu z nas pije go zaraz po przebudzeniu? Jeżeli męczy Cię natłok obowiązków, dzieci dają się we znaki, a praca przytłacza, już jedna filiżanka „małej czarnej” z dodatkiem potrafi postawić nas na nogi. Również, gdy jesteśmy przygnębieni, mamy chandrę i nic nam się nie chce kawa z kardamonem działa niczym magiczne lekarstwo.

Barista

Któż z nas nie przepada za kawą o poranku? Piją ją zarówno młodzi jak i dorośli, kobiety i mężczyźni, matki oraz babki, pracownicy naukowi i Ci, którzy preferują pracę fizyczną – można śmiało stwierdzić, że kawa to swojego rodzaju napój uniwersalny. Jeżeli zastanowić się nad tym, jak często pijemy kawę, niewątpliwie każdy z nas, chociaż raz w tygodniu sięga z rana po ten wyjątkowy napój.Dla wielu kawa jest swojego rodzaju symbolem. Spora część pija ją tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia. Wielu preferuje ten napój dla smaku, a jeszcze wielu uważa poranne picie kawy za swojego rodzaju rytuał. Niezależnie od tego, dlaczego sięgamy po przebudzeniu za filiżankę, aromatyczna kawa to ważny element naszego życia.

Filiżanka podwójnej kawy espresso z kawałkiem ciasta
Filiżanka podwójnej kawy espresso z kawałkiem ciasta

Kawa to nie tylko wyjątkowy napój, ale również… doskonały element dekoracyjny. Przedstawiamy Państwu najwyższej klasy obrazy drukowane na płótnie, przedstawiające poranną kawę. Fototapety o tym motywie będą przypominać nam o naszym codziennym rytuale. A także urozmaicą każde wnętrze – zarówno salon, kuchnie jak i jadalnie. Warto zwrócić tutaj uwagę na doskonałe połączenie barw. Wszystkie obrazy na ścianę wydają się być wyjątkowo realistyczny – do tego stopnia, że pierwsze spojrzenie nań powoduje chęć zrobienia sobie filiżanki „małej czarnej”.

Filiżanka kawy na śniadanie

„Kawowe obrazy” odznaczają się niezwykłą elegancją. Motyw ten sprawdzi się w każdym domu, niezależnie od aranżacji. Uniwersalna tematyka sprawia, iż fotoobraz i fototapetę doskonale dopasujemy zarówno o wnętrza nowoczesnego jak i nieco bardziej tradycyjnego. Obraz na płótnie o motywie przewodnim: kawa o poranku, to również świetny upominek dla drugiej osoby: szefa, przyjaciela, rodzica czy drugiej połówki.

Więcej zdjęć z kawą znajdziesz na Obrazy do kuchni – BajeczneObrazy.pl

5/5 - (3 votes)