Pomysł na prezent? Święta, urodziny, imieniny, Dzień Matki bądź Ojca, Dzień Zakochanych – w ciągu roku jest naprawdę wiele okazji na obdarowanie drugiej osoby skromnym podarunkiem.

Nie da się ukryć, że większość z nas ma dość sztampowych prezentów typu woda kolońska bądź krawat. Nietrafione perfumy już trzeci rok z rzędu leżą na dnie szafy. Biżuteria o dość oryginalnym designie powędrowała do mało używanej szkatułki. Co kupić, by nasz podarunek spodobał się osobie obdarowywanej? Jak sprawić, by zapadł on w jej pamięci na długi czas? Odpowiedź jest prosta!

Polne kwiaty fototapeta to doskonały pomysł na prezent
Polne kwiaty fototapeta to doskonały pomysł na prezent

My polecamy Państwu najwyższej jakości i ponad czasowe obrazy drukowane na płótnie canvas. Nasze obrazy, to ponadczasowe profesjonalne wydruki, które upiększą każdą przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Pomysł na prezent na każdą okazję

Zwykłe bohomazy znajdziemy niemal w każdym sklepie. U nas znajdują się zarówno klasyczne jak i nowoczesne obrazy na ścianę, które niewątpliwie każdemu przypadną do gustu.

Róża to najlepszy pomysł na prezent

Mówi się, że dobór odpowiedniego obrazu nie jest łatwy. Wszystko zależy od tego, kogo zamierzasz obdarować. Jak wybrać tematykę, tak by spodobała się drugiej osobie? Po pierwsze zastanów się, co lubi, o czym marzy, co wspomina, a także, jaki ma wystrój mieszkania bądź domu. Jeśli w jej domu dominuje styl afrykański, niemal zwierzęcy, warto pomyśleć np. o obrazie z tygrysem w tle. Jeżeli dana osoba od dawien dawna wspomina swój pierwszy wyjazd nad morze, warto pokusić się o morskie fale i złoty piasek. Jeżeli druga osoba marzy, by zwiedzić słoneczną Grecję, zafunduj jej obraz na ścianę nawiązujące np. do Santorini.

Kolorowa róża jako obraz na płótnie to świetny pomysł na prezent

Obrazy na ścianę i fototapety na wymiar, a zwłaszcza wydruki na płótnie to doskonały pomysł na prezent na ważne, niemal niepowtarzalne uroczystości. Przykładem może być tutaj ślub, rocznica związku bądź ślubu, dwudziestolecie bądź pięćdziesięciolecie małżeństwa. Obraz lub zdjęcie na płótnie to niepowtarzalna pamiątka, który przez długi czas będzie upiększać pomieszczenie osoby obdarowanej. Kto wie, może nawet zostanie przekazane z pokolenia na pokolenie?

5/5 - (4 votes)