Miasto i gmina na północy Włoch nad Adriatykiem, stolica regionu Wenecja Euganejska. Wenecji nie da się opisać, to jest prawdziwy cud który trzeba zobaczyć. Pięknie zdobione budynki krzyżujące się z malowniczymi kanałami, a wśród nich największy – kanał Grande.

Wenecja - obrazy na ścianę

Błądzenie po wąskich alejkach i romantycznych zakątkach daje ogromną radość, szczególnie gdy nie jesteśmy tutaj sami.

Wenecja - fototapety do salonu

Włochy to niezwykłe państwo, które kryje w sobie wiele magicznych, niemal bajecznych zakątków. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj „wodne miasto” czyli Wenecja. Ci, którzy chociaż raz zapuścili się w te rejony przyznają, że nie widzieli w życiu piękniejszego miejsca. Co kryje w sobie Wenecja i dlaczego warto mieć namiastkę tego piękna również u siebie w domu?

Wenecja - Obrazy na ścianę i fototapety na wymiar

To, co wyróżnia Wenecję na tle innych miast to fakt, iż jest równie piękna zimą jak i latem. Czarująca mgła unosząca się nad wodą podczas mroźnych poranków niczym nie ustępuje upalnemu słońcu, rozświetlającego błękit weneckich kanałów. Leniwie sunące gondole, czerwone wino zestawione z prawdziwym labiryntem wąskich uliczek oraz kanałów – rok rocznie miasto te odwiedza miliony turystów.”

Wenecja - dekoracje ścienne

Wodne miasto” to również liczne zabytkowe muzea, pałace oraz kościoły. Misternie zdobiona architektura to nic przy świadomości, że całe miasto zbudowane zostało na palach. Szacuje się, że jeden z popularniejszych kościołów – Kościół Santa Maria Della Salute – postawiony został na milionie pali, wbitych w podmokłe, weneckie tereny.

Niebieska godzina nad Kanałem Grande.

Wenecja - obrazy na ścianę do salonu

Ci, którym niedane było na własne oczy zobaczyć piękna Wenecji, mają, czego żałować. Nawet krótka wycieczka po tamtejszych okolicach zapada w pamięci turysty na długi czas. Przedstawiamy Państwu wyjątkowa kolekcję obrazów. Fototapety ścienne na wymiar i fotoobrazy z motywem przewodnim „Wenecja” dedykowane są la tych, którzy pragną odwiedzić „wodne miasto” oraz dla tych, którzy już tam byli. Dostępne zdjęcia na płótnie nie tylko urozmaicą każde wnętrze, ale również nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

Wenecja - dekoracje na ściany

W naszej kolekcji znajdziecie Państwo zarówno znane weneckie zabytki jak i zakątki, których próżno szukać w przewodnikach turystycznych. Przedstawiamy Państwu Wenecję znaną i powszechnie odwiedzaną przez turystów oraz bajeczne „wodne miasto”, którego wiele urokliwych miejsc pomijanych jest przez turystów. Tego typu obraz drukowany na płótnie sprawdzi się zarówno w sypialni, salonie jak i jadalni. Gwarantujemy, że dostępna u nas fototapeta wzbudzi zachwyt i poruszenie nie tylko wśród domowników, ale również wśród gości odwiedzających nasze cztery kąty.

Kolorowe domki na wyspie Burano.

Wenecja - Obrazy, Fototapety

Abstrakcyjna kolekcja okien na wyspie Burano.

Wenecja - obrazy na płótnie

 

5/5 - (3 votes)