Tatry leżą w Łańcuchu Tatrzańskim, w Centralnych Karpatach Zachodnich. Jest to najwyższe pasmo w łańcuchu Karpat. Stolicą polskich Tatr jest Zakopane.

Tatry, Dolina Pięciu Stawów Polskich

Urok Tatr to coś, co przyciąga tysiące turystów, zarówno z Polski jak i z najdalszych zakątków świata. Zarówno Ci, którzy pragną spędzić czas na świeżym powietrzu, poleniuchować jak i Ci, którzy lubią się wyszaleć, przybywają do Tatr w celu odpoczynku. Nic dziwnego, tamtejsze zakątki są nie tylko przepiękne, ale również tajemnicze i… zmysłowe. Wśród nas istnieją ludzie, którzy pragną odpocząć wśród naszych polskich, rodzimych gór, niezależnie od tego, czy stać ich na wyjazd za granicę, czy też nie.

Tatry w Twoim domu!

Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach, położone w Dolinie Rybiego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów, na wysokości 1395 m n.p.m.

Morskie Oko, Tatry

Dlaczego z roku na rok coraz więcej turystów decyduje się zwiedzić właśnie Tatry? Niewiarygodnie bajeczne doliny, zielone krainy, zimowe krajobrazy, wysokie szczyty i fantastyczne pagórki. Tatry dla wielu stanowią prawdziwą Arkadię. Miłość do naszych polskich gór łączy zarówno młodych jak i starych, mężczyzn, kobiety i dzieci, uczniów i pracujących. Krystalicznie czyste górskie potoki, malowniczo położone jeziora, fauna i flora, o jakiej nawet nie przyszło nam marzyć . Któż z nas nie chciałby właśnie teraz znaleźć się w tym miejscu?

Tatry, Hala Gąsienicowa, Kościelce, droga na Kasprowy Wierch

Hala Gąsienicowa – obecnie w potocznym rozumieniu jest to nazwa północnej części Doliny Gąsienicowej w Tatrach obejmującej Królowe Rówienki, Stawiańskie Rówienki i otoczenie schroniska „Murowaniec”

Tatry, Hala Gąsienicowa, kwitnąca wierzbówka kiprzyca

W Tatrach tak samo piękne są zarówno dnie jak i noce. Górskie łąki, daleko od zgiełku miast, pozwalają na oglądanie prześlicznie ugwieżdżonego nieba. To doskonałe miejsce na romantyczny wypad we dwoje bądź rodzinny odpoczynek. Niestety, nie każdy z nas może pozwolić sobie na wyjazd w Tatry. Czasami również raz czy dwa razy w roku to za mało. Na szczęście teraz możemy mieć najpiękniejsze zdjęcia Tatr w naszym domu w formie obrazu na płótnie czy fototapety na ścianie.

Tatry Bielskie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową kolekcją zdjęć. Obrazy te przedstawiają najbardziej tajemnicze, wyjątkowe i urokliwe zakątki Tatr. Każdy, kto chociaż raz był w naszych górach, na pewno doceni ogromne przełęcze czy dziką przyrodę w swoim salonie. Dzięki temu zyskamy wyjątkową dekorację, fototapety lub obrazy na płótnie, które będą przypominać nam o podróżach w te piękne rejony naszego kraju. Pomieszczenie takie stanie się na swój sposób niepowtarzalne – będzie budzić grozę, a jednocześnie zachwycać.

5/5 - (3 votes)