Fototapety i obrazy na płótnie to niezwykle uniwersalne, a przy tym unikatowe dekoracje na ścianę. Ozdoby te znajdą zastosowanie przy wszystkich stylach wnętrz i dodadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesne obrazy do salonu czy fototapeta dobrana we właściwy sposób, wprowadzą do naszego domu ciekawy klimat. Nowoczesne dekoracje mogą zabrać nas w zupełnie inny świat i rozbudzić naszą fantazję. Innowacyjne dekoracje tworzą całkiem nowy wymiar w naszym domu, cieszą oko i sprawiają, że czujemy się w naszych czterech ścianach zrelaksowani i odprężeni. Warto dobierać takie ozdoby ścienne, które nie przytłumią całej aranżacji wnętrza, a jedynie nadadzą mu uroku i stylu.

Nowoczesne obrazy na płótnie oraz fototapety ścienne na wymiar, to sposób na bardzo widowiskową ozdobę ścian. 

Nowoczesne obrazy
Nowoczesne obrazy z nutką romantyzmu

Dzięki bogactwu dostępnych wzorów dopasujemy idealną tapetą do danego rodzaju pomieszczenia i jego aranżacji. Znajdziemy zarówno propozycję dla miłośników natury, którzy chcą podziwiać na swojej ścianie cudowne krajobrazy łąk, gór czy lasów, jak i bardziej nowoczesne i pomysłowe wzornictwo. Geometryczne wzory, cudowny widok na miasto nocą czy zachęcające do jedzenia egzotyczne owoce, to wszystko może znaleźć się na naszych ścianach. Dobierzemy więc, zarówno motywy do bardziej klasycznych i stonowanych wnętrz, jak i do tych nieco bardziej szalonych i pomysłowych. Ciekawą opcją, jest także stworzenie fototapety czy obrazu na płótnie z własnym motywem, może to być na przykład rodzinne zdjęcie. Nasza kreatywność nie musi mieć granic.

Obrazy na płótnie i fototapety mogą przyczynić się do prawdziwej metamorfozy naszego wnętrza.

Nowoczesna fototapeta 3d
Nowoczesna fototapeta 3d

Przestrzeń domu stanie się w końcu ciekawa i oryginalna, zamiast nudnych i monotonnych ścian, będziemy mogli podziwiać zachwycające obrazy czy fototapety. Nawet miłośnicy minimalizmu docenią niepowtarzalny urok tego rodzaju ozdób ściennych. Nowoczesne motywy dekoracji ściennych sprawdzą się zwłaszcza w salonie, w tym pomieszczeniu dobrze prezentować będą się, dekoracje z najbardziej znanymi budowlami na świecie. Do sypialni polecane są stonowane kolory obrazów i fototapet ze sprzyjającym odprężeniu wzorem, na przykład z zapierających dech w piersi krajobrazem czy z kwiatami. Nowoczesne obrazy i fototapety

Nowoczesne fototapety
Nowoczesne fototapety – Las we mgle

Miejsce w którym śpimy, musi być przede wszystkim klimatyczne, z tego względu dobrym wyborem będą również obrazy czy fototapety z klimatycznymi ogrodami, uliczkami czy z zachodzącym słońcem. Takiego rodzaju dekoracje ścienne nadają się również do kuchni, doskonałą propozycją do tego pomieszczenia są motywy ukazujące przyprawy, kawę czy rodzaje owoce.

Nowoczesne obrazy i fototapety

Oprócz tego znajdują zastosowanie w łazienkach, pokojach dziecięcych czy na przedpokoju. Do pokoju dziecięcego, często wybieranymi motywami są postacie z ulubionych bajek malucha. Warto również postawić na nieco bardziej uniwersalne motywy, które szybko nie znudzą się dziecku (planety, zwierzęta).

Nowoczesne obrazy abstrakcyjne
Nowoczesne obrazy abstrakcyjne

Wszystkie mieszkania są inne dlatego komfortowym rozwiązaniem jest zakup fototapety na wymiar. Dzięki niej dopasujemy ozdobę idealnie do całej ściany albo jej fragmentu. Do niestandardowych wnętrz, bardzo ciężko jest dobrać odpowiednią fototapetę o standardowych wymiarach, a wręcz jest to czasem niemożliwe. Jednakże dzięki fototapetom na wymiar, możemy cieszyć się wnętrzem dopasowanym do naszych nawet wysokich wymagań. Nowoczesna fototapeta na wymiar to gwarancja, iż położona na ścianę ozdoba, będzie wyglądać wprost rewelacyjnie i świetnie wkomponuje się w resztę aranżacji danego pokoju.

Fototapety i obrazy na płótnie znajdują szerokie zastosowanie i są coraz chętniej wybieraną formą ozdabiania ścian.

Nowoczesne obrazy
Nowoczesne obrazy do salonu

Ich największą zaletą jest wysokiej jakości wydruk, kolory są intensywne, a wzory wyraźne. W trakcie procesu drukowania stosowane są najwyższej jakości atramenty i profesjonalne maszyny drukarskie, dzięki czemu kolory są doskonale odzwierciedlone i naturalne. Fototapety i obrazy na płótnie nie tracą również z czasem swojego wyglądu, dzięki czemu będą stanowić nowoczesną i piękną dekorację ścian na długie lata.

5/5 - (3 votes)