Obrazy do salonu wykonujemy na bawełnianym płótnie canvas o wykończeniu satynowym. Drukujemy bezwonnymi farbami w technologii HP Latex a następnie naciągamy na drewniane krosna malarskie. Tak wykonany obraz sprawi, że dekoracja będzie trwałą i jednocześnie piękną ozdobą naszego mieszkania.

Obraz do salonu dzika noc abstrakcja

Salon to wyjątkowe pomieszczenie. To w nim spędzamy długie godziny, odpoczywając po całym dniu ciężkiej pracy. W salonie również przyjmujemy gości, plotkujemy z przyjaciółmi, bawimy się w gronie rodzinnym czy też spędzamy święta. Pokój ten jest na swój sposób reprezentatywny. W porównaniu do sypialni czy kuchni stanowi przestrzeń tzn. przechodnią. Każdy z nas pragnie by salon urządzony był stylowo i z pomysłem. Jego aranżacja nie może zbytnio odbiegać od aranżacji całego domu bądź mieszkania.

Obraz do salonu bajeczny zachód słońca nad Morzem Bałtyckim w Mielnie

Wielu z nas zastanawia się, co zrobić by salon był jeszcze bardziej szykowny – jakie dodatki i dekoracje wybrać, by całość tworzyła razem spójną całość. Niewątpliwie dobrą opcją wydaje się być obraz do salonu. Zdjęcia drukowane na płótnie charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Kolory pozostają żywe i wyraziste przez długi czas.

Nowoczesne i modne obrazy do Twojego salonu

To, co przemawia za tego typu rozwiązaniem, to możliwość doboru dowolnego motywu przewodniego oraz wielkości. Obrazy do salonu mogą posiadać dowolną wielkość, począwszy od tych małych, z których możemy stworzyć coś na wzór kolażu, a skończywszy na dużych, które nie tylko nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, ale również zakryją wszystkie niedoskonałości ściany.

Obraz do salonu piękna dziewczyna z motylem

Dużą zaletą fotoobrazów jest mnogość wzorów. Zależnie od naszych pasji, hobby, marzeń czy też aranżacji całego wnętrza, możemy wybrać dowolny motyw. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo zarówno barwne kwiaty, dziką, nieokiełznaną przyrodę, krajobrazy, drapieżne zwierzęta, bajeczne pejzaże, najpiękniejsze cuda architektoniczne jak i wzorzyste abstrakcje. Szereg praktycznych kategorii i podkategorii pozwala znaleźć motyw, który w pełni sprosta każdym wymaganiom.

Obraz do salonu białe konie galopujące w pięknym świetle zachodzącego słońca

Obraz do salonu jest swojego rodzaju wizytówką właściciela domu bądź mieszkania. Ten drobny dodatek świadczy o jego dobrym smaku oraz wysublimowanym zmyśle artystycznym. Dodatkowo tego typu rozwiązanie wpływa na codzienne funkcjonowanie domowników, wprawiając ich w pozytywny nastrój na cały dzień.

Obraz do salonu flamingi w pięknym pastelowym świetle

Obrazy na ścianę do salonu drukowane na płótnie są świetnym rozwiązaniem gdy poszukujemy dekoracji do nowoczesnej i eleganckiej a jednocześnie tradycyjnej. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły.

5/5 - (3 votes)